יום רביעי, 27 בינואר 2016

תקשור רוחני - ייעוץ והכוונה


מהו תקשור?


תכונה מולדת או כוח אינטואיטיבי פנימי?  

אישית אני מרגיש שנולדתי עם יכולות טבעיות, לחוש באופן אינטואיטיבי עדין ורגיש,  את האנשים סביבי הבאים לקבל ממני הכוונה וייעוץ רוחני דרך תקשור, לא תמיד יש לי הסבר לכוח הזה, מאין הוא נובע? וכיצד על פי מראה, קול ותחושה, אני יכול לפענח קולות, רגשות, תחושות ומאפיינים שונים באישיות של הלקוחות שלי. דבר שמסייע לי בזמן תקשור לכוון ולייעץ לראות דברים נסתרים ותרחישים עתידיים שעלולים להתקיים.

תקשור. זהו כלי רוחני מדהים, אנרגיה שבאמצעות ניתן לקבל הארות אשר יכולים לסייע לכל האדם להבין את גורלו וייעודו במסע החיים, תקשור זהו כלי הכוונה והדרכה גבוהה בכול תהליך של קבלת החלטות חשובות, תקשור הוא גם כלי לריפוי - גוף רוח ונפש. תקשור הוא כלי מסייע למתן תשובות לשאלות בכול תחומי החיים ובכול צומת דרכים במסע החיים: עבודה, קריירה, זוגיות, אהבה, מערכות יחסים, לימודים, פרנסה, מגורים, תקשור הוא גם כלי פענוח של מאפייני אופי ואישיות  ועוד....

תקשור עבורי זה לא חיזוי וראיית עתיד, משום שאני דוגל במושג "הכול צפוי והרשות נתונה" משמעות הדבר שהעתיד תלוי בבחירות ובמעשים שלנו, לעומת זאת ניתן בהחלט לדעת "מה צופן העתיד" על סמך קווי אופי ומאפיינים שונים שטבועים בהרגלים הטבעיים של האדם רגשות, יכולות, מנטליות, פחדים ועוד...

ישנם תקופות רבות בקרב בני האדם שהבלבול המסחרר מקצב החיים המשתנה, מתעצם מגביל וחוסם, ולא תמיד יש לנו את הכלים המתאימים לקבל החלטות הבנות ודרכי התמודדות בכוחות עצמנו.

כאן אני נכנס לתפקיד היועץ רוחני כמתקשר, תקשור בזמן הייעוץ מסייע לי לקבל את המידע הרצוי בכדי לסייע לכל אדם לקבל אנרגיות חיוביות, לנטרל אנרגיות שליליות והרסניות, להסיר חסימות מעכבים, ולתת הכוונה מתאימה באמצעות חלון האור ודרך אותן הארות שאני מקבל בעת תקשור, כדי לתת לכם את הכלים הרוחניים והנפשיים שעליכם לעשות ולהגיע למצב של איזון האנרגטי נדרש בעתות משבר ומצוקה.

ביכולתי הרוחנית להעניק לכם את הכלים שיסיעו לכם לקבל את אותן הארות או נקודות אור בתחומים חסומים מבחינה רגשית נפשית ומנטלית, בכדי לממש את עצמכם ולהגיע קרוב עד כמה שאפשר לייעוד האמתי שלכם. על ידי בחירות נכונות המשקפים את היכולות האישיות שלכם.

בזמן תקשור ייעוץ והכוונה אני מקבל נקודת מבט ממוקדת על המציאות שלא תמיד מאפשרת לכם להגיע אליה בדרכים רגילות.

מעבר לתקשור אני מסתייע בניסיון רב שנים בהבנת נפש האדם, ידע מקצועי רוחני, חכמת חיים, ובאינטואיציה הפנימית שלי לצורך קבלת מסרים.

רוצים לדעת מהו הייעוד והגורל שלכם? מה צופן לכם העתיד? לקבל תשובות לשאלות בכול תחום ובעיה אישית, לערוך התאמה זוגית לפי תאריך לידה ושם פרטי? להגיע לתובנות עמוקות אשר יסייעו להתמודד עם חסימות, לקבל החלטות להצלחה במסע החיים השונים. הכוונה מקצועית, ייעוץ זוגי, זמנים נכונים לשינוי ועוד....

חשוב לדעת כי תקשור מתאים רק לאותה נקודת זמן בה נשאלת השאלה. החיים הם דינמיים ומשתנים ולא תמיד ניתן לצפות מראש את העתיד.

אני כאן בשבילכם עכשיו, גם ברגעים אלו ממש -  שלמה טל מיסטיקן מתקשר מדריך ויוצר רוחני

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה